ByggVesta

  • Mina Sidor/Felanmälan
  • Om oss
  • Bo hos oss
  • Våra projekt
Mina Sidor/FelanmälanStäll dig i köLediga lägenheter

Projektutveckling & Bygg

Om du har frågor kring projektutveckling eller byggproduktion så kontakta gärna någon av oss!

Notera dock att vi inte har möjlighet att svara på andra frågor som handlar om t ex lediga lägenheter eller vår kö. Då hänvisar vi till vår Kundservice. Är du hyresgäst hos oss och har frågor eller vill göra en felanmälan så hittar du kontaktuppgifter till oss på Mina sidor, på din hyresavi eller på din trapphustavla.

Anna-Karin Hallqvist 400x400 s

Anna-Karin Hallqvist

Projektledare

anna-karin.hallqvist@byggvesta.se
Anna-Maria Sjolin BV klar 076 400x400 s

Anna-Maria Sjölin

Projektledare

annamaria@byggvesta.se
Annika Lundstrom 400x400 s

Annika Lundström

Projektledare

annika.lundstrom@byggvesta.se
400x400 bill.ögren

Bill Ögren

Chef produktion

bill.ogren@byggvesta.se
D026585

Christine Zetterlund

Chef projektutveckling

christine.zetterlund@byggvesta.se
Ehsan Rashidi 400x400 s

Ehsan Rashidi

Projektledare

ehsan.rashidi@byggvesta.se
Jan Andersson

Jan Andersson

Ackvisition

jan.andersson@byggvesta.se
Jenny Pettersson

Jenny Pettersson

Ansvarig produkt och projektering

jenny.pettersson@byggvesta.se
Marcus Svensson

Marcus Svensson

VD BVD, Chef Ackvisition

marcus.svensson@byggvesta.se
BV Martin Frohagen fotoEC 400x400 s

Martin Fröhagen

Byggledare

martin.frohage@byggvesta.se
BV Mats Suominen fotoEC 400x400 s

Mats Suominen

Inköpare

mats.suominen@byggvesta.se
D026718

Philip Wikberg

Ansvarig verksamhetsstyrning

philip.wikberg@byggvesta.se
Peter Messa 400x400 s

Peter Messa

Byggledare

peter.messa@byggvesta.se
Sofia Skarpsvard 400x400 s

Sofia Skarpsvärd

Projektledare

sofia.skarpsvard@byggvesta.se
BV Stefan Jansson fotoEC 400x400 s

Stefan Jansson

Projektledare

stefan.jansson@byggvesta.se
BV Yasin Elobeid fotoEC 400x400 s

Yasin Elobeid

Energi & installationsansvarig Projektledare

yasin.elobeid@byggvesta.se
Fredrik Hagelin 400x400

Fredrik Hagelin

Byggledare

fredrik.hagelin@byggvesta.se
Axel Ekström 400x400

Axel Ekström

Projektledare

axel.ekstrom@byggvesta.se
400x400 marcus.nyström

Marcus Nyström

Projektledare

marcus.nystrom@byggvesta.se
400x400 lotta.meuller

Charlotta Meuller

Projektekonom

charlotta.meuller@byggvesta.se

Om du vill komma i kontakt med oss på huvudkontoret, finns vi på telefonnummer 08-694 07 80. Observera att vi inte hanterar hyresärenden – kontaktuppgifter till hyresadministrationen finns på Mina sidor eller i porten där du bor, om du redan är hyresgäst hos oss.

© ByggVesta AB 2019